Doniczki wysokie dostępne od ręki: https://don-kwiat.pl/doniczki/doniczki-produkcyjne/doniczki-okragle-wysokie-do-roz/ rury plexi
A A A

Domowe ognisko

W mieszkaniu może nie być salonu lub gabinetu. Spokojnie obejdziemy się

bez wydzielonego pokoju stołowego, a nawet sypialni. Nie do pomyślenia jest

26 jednak DOM bez kuchni, kuchenki, paleniska - współczesnego odpowiednika domowego ogniska. Toteż najczęściej lubimy naszą kuchnię i pragniemy, by wy­glądała jak najpiękniej. Zadanie to bywa karkołomne, bo często na małej prze­strzeni stworzyć trzeba warunki do bardzo wieiu czynności i prac. W kuchni nie tylko przygotowuje się posiłki, ale także składa produkty, prasuje, nierzadko pierze. I przede wszystkim w dużych kuchniach wiejskich, ale także w małych, w miejskich blokach - jada posiłki. A także przyjmuje sąsiadkę, która na chwilę wpadła, przeprowadza drobne naprawy, po prostu przesiaduje wieczorkiem, w niepowtarzalnej atmosferze, jaką daje choćby gazowa namiastka ognia.

Każda kuchnia i umeblowana drogimi meblami z litego drewna, i wypełniona gotowymi, bardzo wygodnymi, znormalizowanymi szafkami - może być urządzona sensownie i wygodnie. Warunkiem jest dokładne przemyślenie zakupów, mądre ustawienie mebli I takie Ich wykończenie (lakier, laminat), by utrzymanie czys­tości nie było uciążliwe. To samo dotyczy ścian i podłogi. Nie jest konieczna na Ścianie glazura, a na podłodze terakota. Zupełnie dobrze spełnia swoją rolę olejno malowana lamperia i podłoga z płytek PCW.