Doniczki wysokie dostępne od ręki: https://don-kwiat.pl/doniczki/doniczki-produkcyjne/doniczki-okragle-wysokie-do-roz/ aveco-system
A A A

To także mieszkanie

Chcemy czy nie łazienka stanowi część mieszkania i to bardzo ważną. Odbywa się w niej przecież wiele codziennych czynności, od których zależy nasze samopoczucie i zdrowie. Jest więc woźne, oby stworzyć właściwe do tego warunki.

Łazienka, choć często pełni też funkcję WC, powierzchnię ma niewielką. Trzeba więc nielada pomysłowości, aby maksymalnie wykorzystać każdy centymetr jej ścian i podłogi. Musi się tu bowiem znaleźć miejsce nie tylko do mycia i pra­nia, ole i na brudnq bieliznę, środki czystości, leki i kosmetyki. Tu wykonujemy codzienne zabiegi kosmetyczne (golenie, makijaż i czesanie). Tu również zazwy­czaj ustawiamy pralkę i tu suszymy wypranq od ręki" bieliznę. Przy takiej wielofunkcyjności nie wolno sobie pozwolić na bałaganiarstwo. I na pewno nie można traktować łazienki jako części mieszkania mniej ważnej i nie wymagającej większego starania.

Dobra gospodyni, schludna i mqdra, tak samo dba o łazienkę jak o salon, a nawet bardziej. Przecież to wielka przyjemność wejść do lśniącej czystością wanny, nad którą umieszczone jest piękne lustro podświetlane pomysłowo zain­stalowanym kinkietem. Ale zacznijmy od początku.